Reference

Reference

Návrh dodávky a montáže hydraulického pohonu čerpadla maltových směsí pro Českomoravský beton a.s.

Vzhledem k naprosté spokojenosti zákazníka jsme v posledních letech montovali několik těchto systémů sloužících k pohonu čerpadla maltových směsí umístěného na domíchávači.

Dodávka hydraulických agregátů, hydraulických válců a rozvodů na 5 zařízení " Magnetronwagen" pro STREICHER, spol.s r.o. Plzeň

Dodávky hydraulických miniagregátů a montáže hydraulických rozvodů.

Již od roku 2010 dodáváme a montujeme hydraulické miniagregáty a hydraulické rozvody pro napínání pilových pásů CNC pásových pil výrobce DELTA Kardašova Řečice a.s.

Výroba nůžkových vyrovnávacích stolů.

Dodávka nůžkových vyrovávacích stolů MP-15KR a MP- 20 do ZOO Dvůr Králové nad Labem

Vývoj a výroba hydraulického heveru HRZ 4/550/S

Již v roce 2007 jsme vyvynuli dle požadavků zákazníka ruční hydraulický hever HRZ 4/550/S o nosnosti 4 t a zdvihu 550mm.

Tento hever se používá jako pozemní vybavení dopravních letounů L 410 výrobce Aircraft Industries, a.s. Kunovice.  V roce 2019 jsme vyrobili již pětistý kus.

Dodávky hydraulických systémů na zdvíhací zařízení.

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou Jeřáby Jílové s.r.o. pro kterou dodáváme hydraulické systémy pro zdvíhací zařízení.

V poslední době jsme navrhli a vyrobili kompletní hydraulický systém pro manipulační stůl bezpečnostních skel.

Dále jsme řešili kompletní návrh hydraulického systému, výrobu prvků a celkovou montáž včetně oživení manipulačního rámu na pěnosilikátové tvárnice do závodu Xella Cz, s.r.o. Chlumčany. Jednalo se o výrobu devíti kusů hydraulických válců, výrobu hydraulického agregátu zabudování do zařízení a propojení hydraulickým vedením.

Zbyněk KindlHořešovičky 101, Klobuky v Čechách, 273 74 | IČ: 11273607 | 736 769 841602 162 741info@hydraulikakindl.cz | Cookies | GDPR