30 let fungování firmy - 30 let zkušeností

Historie

Firma ZBYNĚK KINDL - HYDRAULIKA byla založena v roce 1992, a v prvopočátku se zabývala především opravami zemních strojů. Navazovala tak na zkušenosti majitele firmy, který působil jako servisní mechanik hydraulických rypadel.

Od svého vzniku se začala firma zabývat opravami hydraulických prvků, zvláště pak hydraulických válců, rozvaděčů, čerpadel a rotačních hydromotorů.

Později se nosným programem staly opravy hydraulických válců, k jejichž zajištění se postupně začaly vyrábět náhradní díly. Těchto zkušeností se na konci devadesátých let využilo k rozvíjení vlastní zakázkové výroby hydraulických válců. 

Reakcí na potřeby zákazníků jsme rozvinuli výrobu hydraulických strojů a agregátů pro průmyslové využití. V oboru mobilní hydrauliky plníme požadavky zákazníků od servisu nástaveb nákladních automobilů až po montáže a prodej hydraulických ruk. Rozšířili jsme služby o prodej těsnění a materiálu na výrobu hydraulických válců. K tomuto rozšíření služeb výrazně napomohlo zakoupení vlastního areálu v obci Hořešovičky. 

V dnešní době se stávají důležitým programem naší firmy komplexní dodávky hydraulických systémů, kde ve spolupráci zákazníkem určíme jeho potřeby a požadavky. Dle těchto požadavků vyprojektujeme, vyrobíme a namontujeme hydraulický systém nebo celý stroj.

Zbyněk KindlHořešovičky 101, Klobuky v Čechách, 273 74 | IČ: 11273607 | 736 769 841602 162 741info@hydraulikakindl.cz | Cookies | GDPR